Nasza Marka

Dzielimy się naszą pasją, spełniamy Twoje marzenia...

Zaps Fashion Group

To firma z tradycją - od wielu lat działamy na rynku polskim i zagranicznym ciągle się rozwijając. Jesteśmy polskim producentem odzieży dla kobiet ceniących elegancję, modę, wygodę, dobry krój i wysoką jakość.

Zmieniamy się

Jesteśmy elastyczni, reagujemy na rosnące wymagania rynku - robimy to z pasją i radością tworzenia. Lubimy wyzwania, posiadamy dużą wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

Pasja projektowania

Oryginalne wzornictwo, doskonałe krawiectwo, pasja projektowania, dbałość o detal i estetyka – to wszystko wyróżnia naszą markę, którą wiele kobiet docenia od lat. Staramy się sprostać wciąż rosnącym wymaganiom naszych klientek. Ubierając się u nas, każda kobieta poczuje się wyjątkowo, zmysłowo i z klasą.

Produkt polski

Nasza produkcja w 100% odbywa się w Polsce, od pomysłu do gotowego wyrobu. Jesteśmy dumni z tego, że wspieramy polską gospodarkę.

Showroom

Nasze kolekcje kierujemy do kobiet, które w modzie poszukują niepowtarzalnego stylu, które cieszą się modą i potrafią się nią bawić.

Każda z kolekcji opiera się na nowoczesnym i kreatywnym wzornictwie. Uważnie dobrane zestawienia kolorów i wzorów pozwalają na indywidualne oraz elastyczne komponowanie strojów.

Pasja do mody całego zespołu sprawiła, że stworzyliśmy własny showroom, gdzie prezentowane są nasze najnowsze kolekcje.